Alaaddinbey Mah. Aydınlık Sk. No:20, Nilüfer/Bursa

Kurumsal

Çözsan, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler sunmak amacıyla metal işleme sektöründe 1969 yılında faaliyetlerine başladı. Talaş koparma, kaynak uygulamaları ve soğuk şekillendirme gibi yöntemlerle, metalin istenilen fonksiyonel haline getirilmesi konusunda uzmanlaşmış olan Çözsan, kaliteli ve hızlı üretim kabiliyeti sayesinde sektörde önemli bir konuma sahip olmuştur.

Müşteri taleplerine özel olarak metal kesme, şekillendirme gibi işlemlerin yanı sıra, otomotiv sektörüne standart kasalar, yedek parça kasaları, paletler, taşıma arabaları ve konteynerler gibi ürünler üreten Çözsan, tekstil sektörüne de kumaş rafları, demonte kumaş rafları, kumaş paletleri, kuru kumaş arabaları, lüvert rafları, tekstüre bobin arabaları ve kimyasal taşma havuzları gibi çözümler sunmaktadır.

Çözsan, metal işlemenin bir sanat olduğuna inanan bir felsefe ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Kurulduğu günden bu yana mesleki bilgi ve tecrübesini nesilden nesile aktarmakta ve mesleki etik anlayışından taviz vermeden sektörel hayatına devam etmektedir.

Çözsan, metal sektöründeki uzmanlığıyla birlikte ürün yelpazesini sürekli genişleterek, ülkemizde demir, çelik ve kaynaklı demir imalatı yapan firmalar arasında öncü olmayı hedeflemektedir. Misyonumuz ise, müşteri memnuniyetini akılcı ve yenilikçi yöntemlerle geliştirerek ürün ve hizmet kalitesini artırmak, ekonomik boyutta kaliteyi güvenilir bir şekilde sunmak ve uzman personelimizle müşteri taleplerine en üst düzeyde yanıt vermektedir. Kalite odaklı bir firma olarak, amacımız müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için alanında uzman personelimizle birlikte çalışmaktır.

Ürünlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayın!